Indywidualne projektowanie uśmiechu

 
 
 
 

DSD Digital Smile Design

Wielu z nas chciałoby zmienić swój uśmiech na taki, o jakim marzymy. Wymarzony uśmiech dodaje nam pewności siebie w każdej sytuacji i poprawia nasze samopoczucie. Sprawia, że jesteśmy zupełnie inaczej odbierani przez innych. Niekiedy jest kluczem do sukcesu, bardzo często ekspresją szczęścia i radości !

Jak zmienić swój uśmiech ? Należy go najpierw przeprojektować !

 

INDYWIDUALNE PROJEKTOWANIE UŚMIECHU ( znane jako Digital Smile Design ) - to proces, który składa się z trzech etapów:

1. Analiza aktualnego uśmiechu - profesjonalna sesja zdjęciowa + pobranie wycisków do wykonania modeli diagnostycznych. Omówienie oczekiwań pacjenta.

2. Prezentacja nowego uśmiechu - wykonana w laboratorium technicznym na podstawie symulacji komputerowej propozycja nowego uśmiechu uwzględniająca uwagi i wskazówki pacjenta. Omówienie szczegółów ( koloru, kształtu i ustawienia zębów) na podstawie kolejnej sesji fotograficznej. Akceptacja pacjenta.

3. Wykonanie nowego uśmiechu - ostateczna zmiana uśmiechu pacjenta według wcześniejszych ustaleń ( za pomocą koron, licówek, implantów lub innych niezbędnych elementów ) - proces zmian na podstawie wcześniej ustalonego planu leczenia.

 

W ten sposób zaprojektowany i wykonany uśmiech pozwala aktywnie włączyć pacjenta w proces planowania. W pełni uwzględnia oczekiwania pacjenta - pacjent ma kontrolę nad każdym etapem jego wykonania. Może decydować o kolorze, kształcie i ustawieniu zębów. Może również pozostawić tą decyzję nam !

Pacjent staje się architektem swojego uśmiechu !!!

Zapraszamy ! 

DSD Digital Smile DesignDSD Digital Smile DesignDSD Digital Smile Design

 

 

J_sm_1.jpg

 

 

 "Zawsze marzyłam o takim uśmiechu......." - Jaśmina

     zobacz więcej....

 

 

Mateusz_s1.jpg


 

"Teraz śmieję się inaczej ! " - Mateusz

zobacz więcej...